Podróże i turystyka
Brak produktów w koszyku

  System rynkowy. Podstawy mikro- i makroekonomii

System rynkowy. Podstawy mikro- i makroekonomii Mieczysław Nasiłowski

System rynkowy. Podstawy mikro- i makroekonomii

Kategoria: Ekonomia
Producent: Key Text

Liczba stron: 503
Format: 16.2x23.5 cm
ISBN: 83-87251-85-2

Cena: 50,30 zł
Produkt chwilowo niedostępny
* dodaj do ulubionych

Podręcznik System rynkowy. Podstawy mikro- i makroekonomii jest szóstym wydaniem, zmienionym i zaktualizowanym. Treść podręcznika odpowiada realizowanemu programowi nauczania ekonomii na wyższych uczelniach ekonomicznych.

Oprócz kursu podstawowego z mikro- i makroekonomii zawiera on rozwinięty wykład z makroekonomii na kursie wyższym. Dużą jego zaletą jest zwięzłość oraz dostosowanie do możliwości percepcyjnych nawet nie przygotowanego teoretycznie Czytelnika. W celu zbliżenia wykładu ekonomii do realiów współczesnego świata trzy rozdziały poświęcone są aktualnym przemianom instytucjonalnym. Dotyczą one międzynarodowych instytucji finansowych i ich polityki pieniężnej; integracji europejskiej i skutków wejścia Polski do Unii Europejskiej oraz społecznej gospodarki rynkowej, powstałej w Niemczech i stosowanej w wielu innych krajach europejskich.

Podręcznik ten przeznaczony jest dla studentów wydziałów ekonomicznych, studentów szkół biznesu oraz nauczycieli przedmiotów ekonomicznych w szkołach średnich.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ