Podróże i turystyka
Brak produktów w koszyku

  Indywidualne uwarunkowania sukcesu studenta w nauce języka angielskiego

Indywidualne uwarunkowania sukcesu studenta w nauce języka angielskiego Zbigniew Emilian Jankojć

Indywidualne uwarunkowania sukcesu studenta w nauce języka angielskiego

Kategoria: Język angielski
Producent: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego

Liczba stron: 249
Format: 16.2x23.5 cm
ISBN: 83-7241-533-1

Cena: 37,80 zł
Produkt chwilowo niedostępny
* dodaj do ulubionych

Prezentowana praca stanowi podsumowanie dotychczasowych badań autora, zmierzających do zdefiniowania kryteriów osiągania sukcesu w nauczaniu i uczeniu się języka angielskiego.
(...) Istotne zagadnienie dydaktyki - analiza czynników warunkujących sukces w uczeniu się języka obcego, a konkretnie języka angielskiego. Przedstawienie analizowanych problemów jest jasne, a wywód logiczny. Autor potrafi formułować własne niezależne sądy, poddawać w sposób wyważony rzeczowej krytyce poglądy innych i odpowiednio korzystać z bogatej literatury przedmiotu. W sposób właściwy traktuje rolę języka ojczystego w nauczaniu języka obcego. Dotyczy to zarówno miejsca stosowanego językoznawstwa kontrastywnego, jak i tłumaczenia w procesie uczenia się i nauczania. Praca jest poważnym samodzielnym wkładem do nauki. Bez wątpienia mamy do czynienia z dojrzałym badaczem, który posiadł własny warsztat pracy.

Prof. zw. dr hab. Jacek L. Fisiak

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ