Podróże i turystyka
Brak produktów w koszyku

  Ad astra. Ćwiczenia z języka łacińskiego

Ad astra. Ćwiczenia z języka łacińskiego Wolanin Elżbieta

Ad astra. Ćwiczenia z języka łacińskiego

Kategoria: Łacina
Producent: ZamKor

Liczba stron: 79
Format: B5
ISBN: 83-88830-80-5

Cena: 10,40 zł
Produkt chwilowo niedostępny
* dodaj do ulubionych

"Ad astra" to pierwsza na polskim rynku wydawniczym publikacja, która zawiera kompletny zestaw ćwiczeń, obejmujących wszystkie zagadnienia przewidziane w programie nauczania gramatyki łacińskiej oraz testy dostosowane do obowiązujących standardów wymagań egzaminacyjnych. Poszczególne ćwiczenia mogą być stopniowo wykonywane w trakcie poznawania języka łacińskiego, mogą też służyć jako zbiorcze repetytorium pod koniec cyklu nauczania nie tylko dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, ale także studentów.

Ad astra" to zbiór ćwiczeń z języka łacińskiego. Zeszyt składa się z dwóch części.
W części I znajdują się zadania zarówno typu otwartego, jak i zamkniętego, które mają pomóc w ćwiczeniu umiejętności rozpoznawania, tworzenia i zastosowania poszczególnych form oraz w systematyzowaniu wiedzy gramatycznej. Część II składa się z 10 testów typu maturalnego, a więc już tylko zadań zamkniętych i przeznaczona jest przede wszystkim dla uczniów, przygotowujących się do egzaminu maturalnego z języka łacińskiego i kultury antycznej.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ